Spotkanie z przyjaciółkami – najlepsze pomysły na “Babskie wyjście”
Slow life
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Spotkanie z przyjaciółkami – najlepsze pomysły na “Babskie wyjście”

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przyjaźnie trzeba pielęgnować i nie ulega to żadnej wątpliwości. W czasach, w których spotkania zastępują rozmowy telefoniczne albo oglądanie profili na portalach społecznościowych, warto organizować regularnie wydarzenia, podczas których realnie można spotkać się i porozmawiać z przyjaciółkami i miło spędzić czas. Wyjście na kawę czy zakupy to standard, poniżej przedstawione zostały nieco bardziej oryginalne propozycje.

Weekend SPA

Coraz więcej hoteli ma w swojej ofercie specjalne pakiety dla przyjaciółek. To doskonała opcja na odprężenie, całkowity relaks, a jednocześnie pobycie z najbliższymi i zadbanie o własne ciało. Takie połączenie wydaje się wręcz idealne.

Możecie wyjechać na weekend SPA albo zaplanować przynajmniej dzień w takim gabinecie. Wspólny czas nie tylko pozwoli na zrealizowanie kolejnych zabiegów, ale także na miłe pogawędki. W opcji minimalistycznej zawsze można wybrać się z przyjaciółką chociażby na relaksacyjny masaż całego ciała.

Szalony wieczór imprezowy

Zarezerwuj lożę w najlepszym klubie, zwołaj wszystkie “psiapsiółki” i wreszcie się wyszalejcie. Do stolika zamówcie przekąski i najlepszego szampana. Ta noc będzie Wasza. Tańczcie na parkiecie, rozmawiajcie. W czasach, w których standardem jest wieczny pośpiech i brak czasu na cokolwiek, wspólna zabawa do białego rana wydaje się doskonałym pomysłem na spotkanie.

Zajęcia dla dziewczyn

Doskonałą propozycją na wspólne spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciółek, jest zapisanie się na rozmaite warsztaty, które nierzadko okazują się życiową pasją. Wspólnie wybierzcie ciekawy kurs z oferty Feblik. Możecie wybrać się na malarstwo dla początkujących, zajęcia z tworzenia tak modnych ostatnio makram, warsztaty stolarskie, jubilerskie albo ceramiczne. Wybór zajęć jest ogromny, wszystko zależy od Waszych zainteresowań.

Wspólne uczestniczenie w warsztatach to nie tylko opcja na spędzenie czasu w swoim gronie, ale również możliwość rozwijania własnych umiejętności, czy też zdobywania tych nowych.

Wspólne nocowanie

Możesz zaprosić przyjaciółki do domu, aby spędzić czas na długich rozmowach. Koniecznie zaplanuj pyszne jedzenie. Jeśli nie masz talentu kulinarnego, zamów catering albo umów się na wspólne gotowanie. Przygotuj listę filmów do obejrzenia i koniecznie smakowite drinki. Pamiętaj, aby podczas spotkania w domu nie było innych domowników.

Zróbcie coś wyjątkowego

Marzycie o wspólnym wypadzie w góry, skoku na bungee albo wykonaniu tatuażu? Po prostu to zróbcie. Nie odkładajcie planów na później, doceniajcie chwile i cieszcie się Waszą przyjaźnią.

Jak zaplanować spotkanie z przyjaciółkami?

Przede wszystkim bierz pod uwagę preferencje wszystkich przyjaciółek, a nie tylko własne upodobania. Może okazać się, że imprezowy wieczór zupełnie nie spodoba się jednej z nich, dla drugiej filmowy maraton okaże się nudą. Chociaż niespodzianki są miłe, to jednak czas spędzony razem może lepiej zaplanować wspólnie. Dzięki temu uniknie się “wpadki”. Zawsze dobrze jest też wziąć pod uwagę okazję spotkania, być może Twoja przyjaciółka potrzebuje po prostu porozmawiać, ma gorszy czas i nie w głowie jej zabawa w klubie.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zrobić domowe świeczki z wosku pszczelego: krok po kroku
Jak zrobić domowe świeczki z wosku pszczelego: krok po kroku
Poznaj prosty sposób na stworzenie domowych świeczek wykorzystując naturalny wosk pszczeli. Przeczytaj nasz praktyczny poradnik krok po kroku.
Bynamesakke – kwintesencja garderoby kapsułowej
Bynamesakke – kwintesencja garderoby kapsułowej
Garderoba kapsułowa – to pojęcie cieszy się w XXI wieku coraz większą popularnością. Szczególnie że wcale nie wiąże się z brakiem możliwości stworzenia ciekawych stylizacji. Co warto wiedzieć?
Jak wybrać odpowiednie pokrycie podłogowe dla twojego domu: przewodnik krok po kroku
Jak wybrać odpowiednie pokrycie podłogowe dla twojego domu: przewodnik krok po kroku
W tym poradniku krok po kroku dowiedz się, jak wybrać odpowiednie pokrycie podłogowe do swojego domu. Znajdź idealne rozwiązanie, aby podkreślić styl wnętrza i zaspokoić potrzeby funkcjonalne.
Ostatnie wpisy