Balagan – ponadczasowa klasyka dwóch przyjaciółek
Marki
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Balagan – ponadczasowa klasyka dwóch przyjaciółek

Ponadczasowo eleganckie i klasyczne buty, torby i akcesoria – to coś, co wyróżnia markę Balagan. To firma stworzona z myślą o tradycji, która łączy kulturę dwóch odległych państw – Polski i Izraelu. Naturalna skóra, przejrzysta cena. To wszystko to, o co producentki Agata i Hanna dbają na co dzień. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej o marce Balagan!

Trochę o firmie

Produkty marki Balagan projektowane są przez dwie przyjaciółki – Hannę i Agatę. Mieszkają one w dwóch miastach – Warszawie i Tel Awiwie. W swoim stylu dziewczyny łączą prostą elegancję polskiego wzornictwa z ponadczasowym stylem izraelskiej ulicy. Nazwa marki świetnie pokazuje połączenie tych dwóch odległych kultur, ponieważ słowo Balagan jest wspólne dla dwóch języków – polskiego i hebrajskiego.

Agata i Hanna projektują buty i akcesoria. Przyświecającym celem ich pracy jest to, aby rzeczy były wygodne. To właśnie wygoda i funkcjonalność determinuje wygląd produktów marki Balagan. Istotna jest również estetyka i jakość, jak również dopracowanie każdego szczegółu. Co więcej, rzeczy w tym sklepie są wykonane ze skóry naturalnej. 

Tradycja ponad wszystko

Buty i akcesoria od Balaganu produkowane są w okolicach Warszawy. Tradycja i rzemiosło – to jest to na co dziewczyny stawiają. Producentki używają jedynie takich materiałów, które nie ulegają procesom starzenia. Rzeczy wykonywane są ze skóry naturalnej, która z czasem się zmienia, ale to tylko dodaje jej uroku. Ponadto zdecydowana większość produktów marki Balagan produkowana jest przy pomocy skóry garbowanej roślinnie. Dzięki temu produkcja jest eko!

Przejrzyste koszta

W 2015 roku Hanna i Agata wraz z przyjaciółmi zdecydowały się na założenie Transparent Shopping Collective. Jest to ruch, który stara się podnosić świadomość konsumenta poprzez ujawnienie kosztów produkcji. Kupując zatem rzeczy od marki Balagan, wiesz, co składa się na cenę produktu. Znany jest Ci koszt produkcji oraz wysokość marży. Nie są Ci obce wydatki związane z utrzymaniem firmy, nie wyłączając wynajmu sklepu, pensji dla pracowników, zysku oraz środków na rozwój. Producentki starają się jednak, aby marża była rozsądna, dzięki czemu ceny są przyjazne dla klientów.

Firma Balagan działa legalnie i dba o prawa swoich pracowników. Co więcej, kupując produkty marki Balagan, wspierasz Inicjatywy Społeczne. Dlaczego? Ponieważ 1% marży z każdego zakupionego produktu przeznaczony jest na rzecz działań dla społeczeństwa. Agata i Hanna stworzyły tę Inicjatywę, ponieważ chcą dzielić się z innymi tym, co posiadają. 

Produkty Balagan są wyjątkowe. Zajrzyj na ich stronę i sama się o tym przekonaj. Czeka Cię tam duży wybór i jesteśmy pewni, że nie sposób będzie zdecydować się na tylko jedną rzecz. Ponadto na stronie firmy możesz zakupić kartę podarunkową, która może być idealnym prezentem pod choinkę dla bliskiej osoby!

Zdj. główne: Priscilla Du Preez/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać zlewozmywak jednokomorowy?
Jak wybrać zlewozmywak jednokomorowy?
Odkryj praktyczne porady, które pomogą ci wybrać idealny zlewozmywak jednokomorowy pasujący do stylu i funkcjonalności twojej kuchni.
Idealny outfit na plażę – co warto wybrać?
Idealny outfit na plażę – co warto wybrać?
Plaża to miejsce, gdzie niesamowicie się relaksujemy, spędzamy miło czas i korzystamy z kąpieli słonecznych.
Zurbano – marka obuwnicza, która nawiązuje do hiszpańskiej estetyki
Zurbano – marka obuwnicza, która nawiązuje do hiszpańskiej estetyki
Obuwie inspirowane Madrytem i Warszawą, eleganckie i jednocześnie wygodne. Oto polska marka Zurbano!
Ostatnie wpisy