Oferta na kartę – najlepsza opcja dla dzieci i seniorów
Inne
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Oferta na kartę – najlepsza opcja dla dzieci i seniorów

Artykuł sponsorowany

Wybierając ofertę dla dzieci czy dla seniorów, warto rozważyć wybór takiego rozwiązania jak telefon na kartę. Dlaczego w tym przypadku jest ona lepsza od abonamentu? Jest bezpieczniejsza w użytkowaniu i nie przynosi żadnych dodatkowych opłat. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj i poznaj wszystkie zalety telefonu na kartę.

Nielimitowane rozmowy

Najlepsze oferty na kartę proponują nielimitowane rozmowy i wiadomości. Dzięki temu można bez problemu dzwonić na telefony stacjonarne oraz komórkowe, a do tego wysyłać wiele SMS-ów czy MMS-ów. To bardzo dobra opcja zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych. Mogą się one komunikować bez problemu z bliskimi i nie tylko. Dzięki temu seniorzy nie mają problemu z komunikacją z przychodniami czy firmami, które np. obsługują media w mieszkaniu. Za takie rozmowy nic się nie płaci, a co za tym idzie, nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów ani ukrytych opłat.

Szybka rezygnacja w razie potrzeby

Ogromną zaletą telefonów na kartę jest możliwość rezygnacji w każdym momencie. Wystarczy tylko przestać płacić. Nic więcej nie trzeba robić. Brak opłaty nie łączy się z żadnymi karami finansowymi czy też z konsekwencjami prawnymi. Dzięki temu nie trzeba obawiać się problemów ze strony operatora. Nieopłacona taryfa działa jeszcze przez określony czas, a następnie po prostu traci ważność. Nie trzeba przejmować się rozwiązywaniem umowy ani innymi dokumentami.

Brak dodatkowych kosztów i obciążeń finansowych

Plus, który doceni każdy rodzic. Używanie telefonu na kartę blokuje wszelkie dodatkowe obciążenia finansowe, które mogą powstać w różnych przypadkach. Jeśli dziecko zabrałoby się za dzwonienie za granicę, do radia czy też do jakiejś stacji telewizyjnej, mogłoby narobić sporo zamieszania w kwestii finansowej. Takie rozmowy kosztują sporo pieniędzy i nigdy nie są określone w nielimitowanych taryfach, niezależnie czy to telefon na kartę, czy abonament. Gdyby jednak dzwoniło w takie miejsca, mając telefon na abonament, bez problemu wszędzie by się dodzwoniło, a rachunek miesięczny stale by rósł. W przypadku telefonu na kartę dziecko może wydzwonić tylko to, co ma na koncie. Dzięki temu wszelkie płatne rozmowy będą blokowane, a maluch nie naraża rodziców na straty finansowe.

Możliwość doładowania konta bez użycia internetu

Coś, co bardzo doceniają osoby starsze, które nie lubią przesiadywać w internecie. Telefon na kartę można doładować, np. w osiedlowym sklepie, kupując właściwie doładowanie. W ten sposób nie trzeba korzystać z sieci, aby zrobić przelew. Nie ma potrzeby również wybierać się do placówki pocztowej, aby przesłać środki na właściwe konto. To dla seniorów niezwykłe ułatwienie, które doceniają na każdym kroku.

Najlepsze oferty telefonów na kartę dla każdego, niezależnie od wieku, dostępne są na stronie Komórkomat. Nasi doradcy przygotowują najbardziej opłacalne pakiety dla potrzeb każdego klienta. Wystarczy podać to, czego się oczekuje, a po chwili ma się dostępne oferty, które zachwycają swoją ceną i udogodnieniami stworzonymi dla klienta.

Fot.: Laura Chouette/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
9 książek, które podpowiedzą Ci, jak żyć zero waste
9 książek, które podpowiedzą Ci, jak żyć zero waste
Po przeczytaniu tych pozycji świat zero waste nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic! Zobacz, na które poradniki warto zwrócić szczególną uwagę!
Jak długo kosmetyki naturalne pozostają świeże?
Jak długo kosmetyki naturalne pozostają świeże?
Kosmetyki naturalne mają dobry wpływ na naszą cerę. Czy wiesz, jak je przechowywać?
Jak walczyć z suchą skórą?
Jak walczyć z suchą skórą?
Sucha skóra to powszechny problem, który dotyczy zarówno pań, jak i panów. Taka cera wymaga specjalnej i przemyślanej pielęgnacji. Co robić, by prezentowała się pięknie i zdrowo?
Ostatnie wpisy