Zrównoważona moda

Eleganckie, stylowe i… wegańskie! Poznaj najnowszą kolekcję torebek polskiej marki!

Fot. Materiały prasowe ORSKA

Torebki, które powstały na bazie owocowych odpadów oraz roślin? Polska marka Orska pokazuje, że wszystko jest możliwe!

Limitowana kolekcja torebek VIVO, która powstała między innymi z jabłek, ananasów, winogron, mango, liści alokazji oraz wody kokosowej to pomysł Anny Orskiej, założycielki marki ORSKA. Pomysłodawczyni od lat poszukiwała właściwych surowców, którymi można by zastąpić skóry zwierzęce nie tracąc przy tym na stylu i jakości wyrobów. Co ciekawe, ORSKA nie tylko stworzyła wyjątkową kolekcję wysokiej jakości torebek z owoców i roślin, ale i pomyślała o ekologicznych poszewkach! Te zostały wykonane z re cyklinowanych butelek PET! 

Fot. Materiały prasowe ORSKA

Ambasadorkami torebek z kolekcji Orskiej zostały aktywistki społeczne, którym nie są obce wartości ekologiczne, etyczne, a także przyszłość planety. Dlatego z ogromną przyjemnością w promocji wegańskich torebek wzięły udział Anna Pięta, Marta Karwacka czy Paulina Górska.

Warto również wspomnieć, że każdy z produktów z kolekcji posiada certyfikat PETA, międzynarodowej organizacji walczącej o prawa zwierząt.

Fot. Materiały prasowe ORSKA
Fot. Materiały prasowe ORSKA
Fot. Materiały prasowe ORSKA
Fot. Materiały prasowe ORSKA

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.
Joanna Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *