Marki

Buty Manitu – idealne dla miłośniczek klasycznego designu

Fot. Jess Harper Sunday/Unsplash.com

Manitu to marka z Niemiec, która specjalizuje się w produkcji obuwia damskiego. Producent tworzy wygodne, bezkompromisowe buty do chodzenia na co dzień, które mają świetny stosunek ceny do jakości. 

Manitu łączy wyjątkowo elastyczne podeszwy i miękką skórę, tworząc obuwie zaprojektowane zgodnie ze sztuką lekarską. Buty są wyprofilowane tak, żeby dopasowywać się do stopy, a dzięki temu zapewnić odpowiednie jej ułożenie i amortyzację. Szczególną uwagę marka przywiązuje do kolorowych damskich skórzanych botków i półbutów – można znaleźć je w ofercie w różnych kolorach i wariantach. Niepowtarzalny charakter marki dostrzec można w mocnej kolorystyce i ciekawych detalach butów Manitu, dzięki czemu są one doskonałą propozycją dla miłośniczek klasycznego designu.

Jaka jest marka Manitu?

Manitu to rodzinna hurtownia obuwia z północnych Niemiec. Firma obuwnicza Pölking istnieje od ponad 125 lat i jest prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Pölking. Od 45 lat firma wykorzystuje swoje know-how nie tylko do sprzedaży niemieckich marek obuwniczych do sklepów detalicznych, ale także do rozwoju własnych butów pod nazwą Manitu. 

Marka Manitu jest niepowtarzalna. Producent obuwia stawia na wysoki komfort ich noszenia. Buty Manitu są cenione przez kobiety, które kochają modę i nietuzinkowe, a zarazem klasyczne rozwiązania. 

Copywriterka z wieloletnim stażem, która jednocześnie kocha naturę, jak i miejski styl życia. Interesuje się rozwojem duchowym, muzyką etniczną, zdrowym gotowaniem, a także podróżami. W wolnych chwilach gra na flecie poprzecznym, tworzy świece sojowe i wypalane w drewnie szkatułki.
Karolina Baworowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *