O portalu

Czas na życie w rytmie slow!

Zatrzymaj się, oglądaj świat, obserwuj! Na slowerful.pl otrzymasz codzienną dawkę informacji, dzięki którym filozofia slow będzie obecna na wielu płaszczyznach życia.  Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą na temat autorskich marek, kosmetycznych nowości czy ciekawych zjawisk w kulturze  – wszystkich inicjatywach realizowanych w duchu zrównoważonego rozwoju.  

Udowodnimy, że nawet żyjąc dużym mieście, możesz bez problemu wprowadzić do codziennej rutyny nawyki zgodne z ruchem slow!

Wejdź do świata slowerful.pl – tu pośpiech nie jest wskazany!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Karolina Baworowska

Copywriterka z wieloletnim stażem, która jednocześnie kocha naturę, jak i miejski styl życia. Interesuje się rozwojem duchowym, muzyką etniczną, zdrowym gotowaniem, a także podróżami. W wolnych chwilach gra na flecie poprzecznym, tworzy świece sojowe i wypalane w drewnie szkatułki. 
Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Absolwentka studiów podyplomowych z marketingu internetowego, wieloletnia dziennikarka i copywriterka. Pisanie jest jej pasją i chce stale rozwijać się w tym kierunku. Czuje satysfakcję, gdy może dzielić się swoją wiedzą z innymi. Prywatnie aktywna mama dwójki córeczek, którym stara się wypełnić czas świadomą zabawą, oraz wielka miłośniczka książek i seriali.

Zobacz wpisy autora

Malwina Póda

Fanka minimalizmu i zrównoważonej, etycznej mody. Woli przerabiać stare przedmioty – zamiast od razu się ich pozbywać. Na co dzień stara się żyć zgodnie z zasadami less waste. Kocha zwierzęta i najlepiej czuje się w otoczeniu natury.

Zobacz wpisy autora

Monika Zysk

Absolwentka studiów polonistycznych oraz marketingu internetowego. Prywatnie żona i mama śledząca najnowsze modowe i literackie trendy. Mieszka w mieście, ale buduje dom pod miastem. Stara się łączyć życie w rytmie slow z uczestnictwem w codzienności dużej metropolii.

Zobacz wpisy autora

Anna Jastrzębska

Studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji redaktorsko-wydawniczej. Pasjonatka reportaży, poruszających tematykę otaczającej nas rzeczywistości. Miłośniczka spędzania czasu na łonie natury i rekreacji na świeżym powietrzu.
Zobacz wpisy autora

Paula Kowalczyk

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2010 roku. Po kilku latach udało jej się wydać własny tomik poezji. Z wykształcenia muzyk, a obecnie studentka altówki na wydziale Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wegetarianka i fanka ekologicznych rozwiązań. Z zawodu jest wizażystką, co przekłada się na jej pasję do urody i zdrowego stylu życia.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbia modę, dobre książki i spacery po lesie. Nie wyobraża sobie weekendu bez wypadu za miasto. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną – mężem i synami, z którymi nigdy się nie nudzi.
Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Ceni sobie minimalizm i rozwiązania slow, które wprowadzają do życia wiele spokoju i harmonii. Dlatego też tworzy unikalne treści w tym temacie już od 2017 roku. Prowadzi również firmę OpiszSię, świadczącą usługi w zakresie copywritingu na potrzeby sklepów internetowych.

Zobacz wpisy autora